بیب برو در یک نگاه

سرویس های آنلاین بیب برو در خدمت شماست

شما هم اکنون می توانید از طریق بیب برو تاکسی ، پیک موتوری ، نیسان ،وانت و باربری را سفارش دهید.

شمااززمانی که قصدسفرمیکنیدتازمانی که یک خودرواماده ارائه خدمت به شما باشدفقط چنددقیقه وقت لازم دارید. کافیست اپیلیکشن مارابازکنیدوظرف چندثانیه درخواست تاکسی دهید

تنهاباچنداشاره برروی گوشی هوشمندتان می توانیددرخواست پیک موتوری دهید وهزینه کرایه راقبل ازانجام کارملاحظه فرمایید نزدیکترین پیک بیب برو شماراهمراهی خواهدکرد

شرکت بیب بروارائه دهنده خدمات حرفه ای وپیشرفته درامورحمل ونقل وبسته بندی بااستفاده ازکادری مجرب ودلسوزجهت انجام خدمات واسباب کشی اماده ارائه خدمت می باشد

بااپیلیکشن بیب برو درچهارمرحله اسان وانت ونیسان موردنظرخودراباکمترین زمان وکمترین قیمت دراختیارداشته باشید.ضمن اینکه شمامی توانیدارسال بارخودراازمبداتامقصدبرروی نقشه ملاحظه فرمایید.

چرا بیب برو

موسسه حمل ونقل تندربابیش از ده سال سابقه کارمفید-جهت رفاه مشتریان عزیزاقدام به سرویس دهی ازطرق اپلیکیشن بیب برو نموده است بیب برو جدیدترین وکاملترین اپلیکشن خدمات رسانی وحمل ونقل می باشد که باکادری مجرب وحرفه ای مرسولات ومحموله هارابانازلترین قیمت وبیشترین سرعت به دست مقصد موردنظرشما می رساندوهمچنین بیب برو سعی برآن داشته که ازمتخصصان ایرانی وبرنامه نویسان حرفه ای بهرگیردتادرشکوفاای ایران عزیز سهیم باشد. همچنین کاربران گرامی می توانند به راحتی به صورت انلاین مسیرراننده ارسالی رادنبال کنند ازرسیدن محموله خود تا مقصداطمینان داشته باشند. اپلیکیشن بیب برو این امکان رافراهم اورده تا کاربران بتوانند به صورت انلاین نسبت به درخواست خودرو سواری وخودروی حمل باراقدام کنندومحموله خودرابه راحتی به مقصدبرسانند. دراین مقاله به معرفی بیب برو خواهیم پرداخت پس ادامه مطلب راازدست ندهیداپلیکشین بیب برو یک سرویس درخواست خودروحمل ونقل است.که کاربران می توانندازطریق این اپلیکیشن نسبت به درخواست وسیله نقلیه نظیرموتورسکیلت، تاکسی ، وانت ،نیسان وحتأ خاوراقدام نمایند- علاوه برامکان درخواست خودرو،اپلیکیشن بیب برو این را فراهم اورده تا کاربران بتواننداز زمان تقریبی رسیدن محموله به مقصد مطلعه شوندوبه صورت لحظه ای محموله خودرادرتمام طول مسیربرروی نقشه ردیابی کنند.

description image 1

قوانین و مقررات

از انجایی که این اپلیکیشن درکشور ایران و در مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه خدمات مینماید،لزا لازم است کاربرانی که قصد استفاده از این اپلیکیشن را دارند نسبت به پذیرش تعهدات مذکور را در ذیل اقدام نمایند شایان ذکر است فشردن دکمه پذیرش به معنای اگاهی از کلیه قوانین استفاده از این اپلیکیشن و تعهد به پیروی از ان میباشد.

 1. کاربرموضف است فرم ثبت نام را با نهایت صداقت پرنماید و کلیه موارد ضروری از جمله مشخصات فردی را ب نحو صحیح وارد نماید. گفتنی است بیب برو متعهد ب حفظ حریم خصوصی ورازداری در خصوص اطلاعات ارائه شده از سوء کاربر میباشد

 2. بیب برو مجاز است تلفن ثابت وتلفن همراه و نشانی کاربر را جهت مراجعه بیب برو در اختیار عوامل خود قراردهد و همچنین شرکت بیب برو میتواند نسبت ب ارسال پیامک یا برقراری تماس تلفنی جهت اطلاع رسانی موارد مربوطه با اپلیکیشن به کاربر اقدام نماید.

 3. کاربرمتعهد است مشخصات کامل مرسوله را اظهار نموده و نسبت ب درج ارزش واقعی مرسوله در هنگام سفارش اقدام نماید در غیر اینصورت هیچ مسولیتی متوجه شرکت بیب برو نمیباشد .

 4. کاربرمتعهد است مرسوله های مجاز خود را جهت حمل ، تحویل بیب برو نموده و از ارسال هرگونه مرسوله ک برخلاف قوانین مطرح کشور یا نظامات صنفی مربوط به شرکت بیب برو باشد.خودداری نماید.

 5. تنها سامانه پیامکی شرکت بیب برو جهت ارتباط با مشتریان............بوده که بیب برو صرفاًبااین سامانه نسبت به اطلاع رسانی به مشتریان خوداقدام مینماید.

 6. نحوه پرداخت کرایه حمل مرسوله به دو روش نقدی درمحل بصورت پیش کرایه و پس کرایه و همچنین بصورت انلاین از طریق درگاه اینترنتی مندرج در اپلیکیشن میباشد که در هر صورت میزان ان مطابق با مبلغ مندرج در صفحه تقاضای ارسال میباشد. لازم به ذکر است امکان استعلام هزینه حمل بار بدون ثبت سفارش در اپلیکیشن بیب برو فراهم میباشد .

 7. درصورتی که کاربرمایل ب استفاده از خدمات بیمه باربری بیب برو باشد معادل.....درصدبه هزینه حمل مرسوله وی اضافه میگردد.

 8. پرداخت خسارت فقط در قبال احراز اسیب فیزیکی به کالا امکان پذیر میباشدو بیب برو مسولیتی در قبال اشکالات یا خرابی ذاتی کالا ک ارتباطی به خسارت فیزیکی ناشی از حمل مرسوله نداشته باشد ندارد .

 9. شرکت بیب برو تعهدی در خصوص محتویات مرسوله های ارسالی که به صورت در بسته تحویل بیب برو میگردد ندارد مگر اینکه در مبدا محتویات بسته با رویت عوامل بیب برو رسیده و از وی رسید کتبی سلامت کالا اخذ گردیده باشد.

 10. کاربر میتوانددائما از طریق نقشه انلاین اپلیکیشن بیب برو نسبت ب مسیر حمل مرسوله خود نظارت داشته باشد .

 11. کاربر متعهد است هماهنگی های لازمه را باگیرنده مرسوله به عمل اورد و بیب برو مسولیت در تحویل نگرفتن مرسوله و اشکال محتویات ان ندارد.

 12. شرکت بیب برو مسئولیتی در خصوص پرداخت خسارت وارد امده به مرسوله هایی که محتوا و یا ارزش ان از سوء مشتری اظهار نگردیده ندارد. همچنین درصورت اظحار محتوا یا ارزش مرسوله توسط مشتری و متقابل بروز خسارت به ان بیب برو،به میزان ارزش واقعی مرسوله-باجلب نظر کارشناس دادگستری متعهد به جبران خسارت میباشد.

 13. خسارت وارده به مرسولاتی ک محتوای ان معلوم نمیباشد فقط درصورت وجود اثار ضرب دیدگی در بسته بندی خارجی به نحوی که عادتا قابل سرایت ب محتوای بسته باشد.قابل پرداخت میباشد.

 14. کاربر متعهد میشود مرسوله هایی متعارف برای حمل با موتور سیکلت را تحویل بیب برو پیک نماید و چنانچه مرسوله از نظر پیک بیب برو قابل حمل با موتور سیکلت نباشد میتواند از پذیرش ان خودداری نماید

 15. چنانچه لازم باشد عوامل بیب برو در مقصد هویت گیرنده مرسوله را از طریق رویت کارت شناسایی احراز نماید کاربر موظف است این موضوع را در سفارش خود قید نماید.

 16. چنانچه گیرنده بسته در مقصد حضور نداشته باشد یا از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نماید بیب برو مرسوله را به فرستنده عودت نموده و علاوه بر هزینه حمل معادل یک سوم هزینه حمل را جهت برگشت مرسوله از کاربر دریافت مینماید.

 17. تایید نهایی دریافت مرسوله توسط کاربر به معنای تحویل گرفتن مرسوله بصورت کامل صحیح وسالم بوده و به منزل اتمام کار بیب برو میباشد و ادعای بعدی دایر بر ایراد خسارت برمرسوله از کاربر پذیرفته نیست.

 18. از انجا که شرکت بیب برو تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده و به منظور حفظ امنیت اجتماعی همواره تحت نظارت پلیس مجازی فتا بوده و کلیه خدمات این اپلیکیشن منطبق با اصول حقوقی حاکم بر فضای تبادل اطلاعات ایران میباشد.

 19. در خصوص وقایعی که در این تعهد نامه نیامده و ممکن است در اینده رخ دهد قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جاری مملکت حاکم میباشد

 20. تایید این متن توسط کاربر به منزل پذیرش کلیه قوانین درکمال حسن نیت و با رضایت کامل میباشد.

description image 2

پرداخت هزینه ها در بیب برو بسیار آسان است :

 • آنلاین
 • اعتباری
 • نقدی

حتما برایتان اتفاق افتاده که نیمه های شب، در حال بازگشت از مراسمی بوده اید و با وجود جستجوی فراوان موفق به پیدا کردن تاکسی نشده اید. از طرفی شماره آژانس یا تاکسی تلفنی های مستقر در آن منطقه را هم نداشته اید. سرویس حمل و نقل هوشمند بیب برو یکی از بهترین کاربردهای خود را در چنین مواقعی به نمایش می گذارد. به عنوان مثال در بیب برو، در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از تهران که باشید، با باز کردن اپلیکیشن موبایل آن شانس خوبی برای یافتن خودرویی نزدیک به خودتان خواهید داشت. رانندگان این سرویس ساعت کاری مشخصی ندارند، مالک خودرو بوده و تا هر زمان که بخواهند قادر به جابجایی مسافر هستند.

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به سوالات , پیگیری مشکلات و رسیدگی به شکایات ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته پاسخگوی شما مشتریان گرامی باشیم. شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی در تمام ساعات شبانه روز با پشتیبانی بیب برو از طریق اپلیکیشن و سایت ارتباط برقرار کنید و و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.

جهت مشاهده نحوه درخواست سرویس از بیب برو می توانید ویدئو فوق را مشاهده نمائید.

دانلود بیب برو

شما می توانید آخرین نسخه اپلیکیشن بیب برو را از طریق لینک های زیر برای دو پلتفرم Android و IOS از طریق لینک های زیرئ دانلود نمائید.

تماس با ما

 • تهران - یوسف اباد نبش خیابان دهم پلاک 82

 • 021-88482878

 • 021-88337757

 • info@bibboro.net

ثبت شکایات